Kariéra

Společnost Karlovarské minerální vody, a.s., Poděbradka, a.s., a Hanácká kyselka, s.r.o. tvoří z hlediska řízení holding. Součástí jeho společného portfolia je mnoho značek. Mezi ty nejznámější patří:


Všem těmto značkám vdechuje život více než 650 zaměstnanců. Společnými silami vytváříme stále něco nového a inspirativního. Zlepšujeme chuť výrobků, zvyšujeme jejich kvalitu a inovujeme výrobní technologie a procesy.

Jsme hrdí na to, co děláme. Naším posláním je zvýšit kulturu a kvalitu pití našich zákazníků a učinit naše výrobky proslulými značkami, které mají mezinárodní hodnotu. Tuto vizi realizujeme tím, že zákazníkům ve všech zemích, kde operujeme, nabízíme různorodý sortiment kvalitních výrobků dle jejich chuti, a to s nejlepšími ingrediencemi a s ohledem na zdravý pitný režim a náročný životní styl.

Naše úsilí se pravidelně proměňuje v ocenění v soutěžích Sodexo Zaměstnavatel regionu:

Výběrová řízení

Zaujala Vás volná pracovní pozice i náplň práce? Splňujete požadavky kladené na danou pozici? Pak není nic jednoduššího, než se přihlásit do výběrového řízení. Jak na to? Ve spodní části inzerované pozice klikněte na odkaz ODPOVĚDĚT, přiložte Váš životopis, motivační dopis a vše odešlete.Zaslání CV

Nejpozději do měsíce po obdržení Vámi odeslaných materiálů Vás o výsledku předběžného výběru vyrozumí osoba odpovědná za personální oddělení.

Předvýběr CV

Zavolali jsme Vám a pozvali Vás do naší společnosti? GRATULUJEME! Těšíme se na Vás.

Pohovory/AC

Výběrová řízení probíhají buď formou individuálních pohovorů nebo formou skupinových Assessment Center, a to podle typu obsazované pozice. Assessment Centrum (AC) je skupinová metoda výběru. Trvá obvykle půl nebo i celý den a je na něj pozvána skupinka 5 až 10 uchazečů. Ti společně i samostatně plní zadané úkoly, řeší případové studie, vyplňují znalostní testy a prezentují své myšlenky a názory.

Další kola

V závislosti na druhu pozice můžete být ještě v rámci dalších kol vyzváni k vypracování různých úkolů, prezentací nebo projektů.

Pracovní nabídka

Pokud úspěšně zvládnete všechna kola výběrového řízení a my se rozhodneme právě pro Vás, obdržíte od nás oficiální pracovní nabídku shrnující všechny podmínky, které Vám v souvislosti se zaměstnáním v naší společnosti nabízíme.

Před dohodnutým nástupem do zaměstnání si konkretizujeme jednotlivé pracovní činnosti a postupy tak, aby byl pro Vás začátek co nejpohodovější. Rozhodně není třeba se bát, jsme empatičtí. Všichni jsme jednou nastupovali poprvé do zaměstnání, a tak se snažíme o to, aby byl první pracovní den nových kolegů opravdu příjemný. Krok za krokem ukazujeme novým zaměstnancům, jak přispívat k dosahování cílů společnosti. A vždycky se rádi přiučíme něco nového i od nich.

Co nabízíme

Benefity

 • Příspěvek na stravování.
 • 5 týdnů dovolené.
 • Lékařská péče v komfortních prostorách zdravotního střediska v blízkosti pracoviště.
 • Pitný režim tvořený z našich nejlepších minerálních a pramenitých vod.
 • Bezúročné půjčky na pořízení nebo rekonstrukci nemovitosti.
 • Zaměstnanecký program na mobilní služby zaměstnanců i jejich blízkých.
 • Firemní automobil i k soukromým účelům (pro pozice s přiděleným firemním automobilem).
 • Integrovaný benefitní portál se zvýhodněnými službami pro zaměstnance.
 • Sleva na firemní výrobky.

Vzdělávání a rozvoj

Na našich zaměstnancích nám záleží. Poskytujeme jim dostatek příležitostí k dalšímu vzdělávání a k profesnímu i osobnímu rozvoji a růstu. Našim spolupracovníkům zajišťujeme optimální podmínky pro plné rozvinutí a realizaci jejich schopností. Zároveň od nich vyžadujeme proaktivní přístup ke svému vlastnímu rozvoji a dalšímu kariérnímu růstu.

Pracovní pomůcky

Zaměstnanci od nás vždy dostanou kvalitní pracovní pomůcky s ohledem na jejich pracovní náplň a druh pozice (automobil, notebook, mobilní telefon). Chceme, aby jim pomůcky usnadňovaly práci, a aby se tak na ni mohli plně soustředit.

Příjemné pracovní prostředí

Naši zaměstnanci pracují v následujících lokalitách nebo výrobních závodech:

Centrála Praha

Centrála Praha

Umístění v centru města nabízí výbornou dostupnost veřejné hromadné dopravy.

Adresa: Mariánské náměstí 159/4, Praha 1, 110 00

Fotogalerie zde

Výrobní závod Kyselka

Výrobní závod Kyselka

Výrobní závod je zasazen do krásného údolí řeky Ohře.

Adresa: Závod Kyselka 44, Kyselka,
362 72

Fotogalerie zde

Výrobní závod Mnichov

Výrobní závod Mnichov

Výrobní závod je v těsné blízkosti Slavkovského lesa.

Adresa: Mnichov u Mariánských Lázní 151, 354 83

Fotogalerie zde

Výrobní závod Poděbrady

Výrobní závod Poděbrady

Výrobní závod je zbudován u lázeňského města Poděbrady.

Adresa: Závod Poděbradka, Nymburská 239/VII, Poděbrady, 290 01

Fotogalerie zde

Výrobní závod Dobrá voda

Výrobní závod Dobrá voda

Výrobní závod v Novohradských horách.

Adresa: Závod Dobrá voda 117, Byňov, 373 34

Video zde

Výrobní závod Hanácká Kyselka

Výrobní závod Hanácká Kyselka

Výrobní závod se nachází v náruči úrodné Moravy.

Adresa: Horní Moštěnice 547, Horní Moštěnice, 751 17

Fotogalerie zde

Pracoviště na Slovensku

Pracoviště na Slovensku

Kanceláře slovenských kolegů v Bratislavě.

Adresa: Galvaniho 7/D, Bratislava, 821 04, Slovenská republika

Fotogalerie zde

Pracoviště ve Slovinsku

Pracoviště ve Slovinsku

Kanceláře slovinských kolegů v Lublani.

Adresa: Leskoškova cesta 9e, Ljubljana, 1000, Slovinsko

Fotogalerie zde

Pracoviště v Polsku

Pracoviště v Polsku

Kanceláře polských kolegů ve Varšavě.

Adresa: Al. Jana Pawła II 23, Warszawa, 00-854, Polsko

Video zde

Příběhy zaměstnanců

Spolupráce se studenty

Jedním z našich dlouhodobých cílů je vytváření příležitostí pro spolupráci se středními i vysokými školami. Studenti mohou již během studia získat cennou praxi. Ti šikovní se pak stávají našimi kolegy. Momentálně podporujeme technické obory studentů:


SOŠ strojní a elektrotechnická
U Hřiště 527, 382 32 Velešín
www.sosvel.cz

SOŠ Nymburk
V Kolonii 1804, PSČ 288 02
www.copnb.cz


3-leté učební obory pod stipendijním programem:
 • Elektromechanik pro zařízení a přístroje
 • Obráběč kovů
3-leté učební obory pod stipendijním programem:
 • Strojní mechanik
 • Elektromechanik pro zařízení a přístroje
 • Obráběč kovů

4-leté obory pod stipendijním programem:
 • Mechatronik
 • Programátor CNC obráběcích strojů
2-leté nástavbové obory pod stipendijním programem:
 • Provozní technika
 • Provozní elektrotechnika

V budoucnu plánujeme rozšíření spolupráce na další vybrané střední školy v regionech, kde působíme, např. se SOŠ Ostrov www.spsostrov.cz.

Spolupracujeme též i s vysokými školami, konkrétně s VŠE v Praze a v plánu jsou i další studentské spolupráce.

FAQ

Jak se mohu ucházet o zaměstnání? více zde

Ve výpisu volných pozic inzerujeme neobsazená místa. Pokud inzerovaná nabídka odpovídá Vašim představám a Vy splňujete požadavky na danou volnou pozici, klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT. Pošlete nám motivační dopis s odůvodněním, proč chcete pracovat pro naši společnost a co nám můžete nabídnout. Nezapomeňte připojit i svůj strukturovaný životopis.

Nenašel(la) jsem vhodnou pracovní pozici. více zde

Nezoufejte. Pravidelně, prosím, sledujte naše kariérní stránky na www.kmv.jobs.cz. Je možné, že ji dříve nebo později vypíšeme.

Jak mám napsat motivační dopis? více zde

Přesvědčte nás, abychom do užšího výběrového řízení pozvali právě Vás! Jak to udělat? Popište důvody, proč se hlásíte k nám do společnosti, co Vás zaujalo na inzerované pozici a proč si myslíte, že jste vhodným kandidátem. Motivační dopis by měl být přehledný, jeho struktura jednoduchá a obsah nepříliš dlouhý. Vzbuďte v nás zvědavost se o Vás dozvědět více při osobním pohovoru.

Nezapomeňte! V motivačním dopise byste rozhodně měli uvést:

 • Své kontaktní údaje s platným telefonním číslem a emailovou adresou.
 • Kde jste se o pracovní nabídce dozvěděli.
 • Jaká inzerovaná volná pozice Vás zaujala a proč.
 • Jaké jsou nejsilnější stránky Vaší osobnosti, o které se můžete opřít při plnění pracovních úkolů.
 • Jaké jsou Vaše dosavadní pracovní zkušenosti s ohledem na inzerovanou pracovní pozici.

Jak mám napsat životopis? více zde

Životopis a motivační dopis jsou Vaší vizitkou. Jsou to dokumenty, které představují první kontakt se společností, do které byste rádi nastoupili. Obsah, forma, design, čistota i přehlednost mohou rozhodovat o tom, zda se dostanete do užšího kola výběrového řízení. Proto si vždy na obou dokumentech dejte záležet.

V životopise uvádějte vždy své aktuální kontaktní údaje. Pamatujte na to, že pokud nás zaujmete, budeme Vás právě podle těchto údajů kontaktovat.

Přehledný životopis začíná současným zaměstnáním a postupuje k nejstaršímu. U každého zaměstnání doporučujeme uvádět měsíce a roky začátku působení a jeho ukončení. Ke každé pracovní pozici uveďte v bodech náplň práce.

Vzdělání připojte pod nejstarší zaměstnání spolu s časovým rozmezím od zahájení studií až po jejich ukončení, opět v měsících a letech. Ke každému školení, ke kurzům, certifikátům, tréninkům uvádějte rok absolvování.

Nezapomeňte zmínit také své jazykové znalosti. Mohou být rozhodující pro zařazení do užšího výběrového řízení. Vaše jazykové schopnosti si ověřujeme během výběrového řízení, přesto Vy sami v životopise zhodnoťte, jak na tom opravdu jste: začátečník, mírně pokročilý, středně pokročilý, velmi pokročilý, komunikativní znalost, slovem i písmem apod.

Byl(a) jsem pozván(a) k pohovoru, co teď? více zde

Štěstí přeje připraveným. Zjistěte si co nejvíce informací o společnosti, výrobcích, o pozici, na kterou se hlásíte, o sponzorovaných akcích, reklamách, apod. Tyto informace pak náležitě využijte při osobním pohovoru. Většinu informací je možné najít na webových stránkách www.kmv.cz.

Nedostal(a) jsem odpověď na svůj životopis a motivační dopis. více zde

Na jednu inzerovanou pozici se hlásí v průměru 200 uchazečů. Inzerovaná pozice zpravidla nebývá jedna. Jsme vděční, že nám projevujete důvěru a že jste svůj životopis a motivační dopis zaslali právě nám. Přesto prosíme o trpělivost. Životopisů je mnoho, proto může trvat až 4 týdny, než Vám přijde vyrozumění o výsledku prvního předvýběru.

Kdy se dozvím výsledek výběrového řízení? více zde

Výsledek každého kola výběrového řízení jsme schopni sdělit do 1-2 týdnů po vykonání individuálního pohovoru nebo Assessment Centra.

Assessment Centre (AC) je skupinová metoda výběru. AC trvá obvykle půl dne nebo i celý den a je na něj pozvána skupinka 5 až 10 uchazečů. Ti společně i samostatně plní různé úkoly, řeší případové studie, vyplňují znalostní testy, prezentují své myšlenky a názory.

V některých případech sdělujeme výsledek v den konání výběrového řízení.