Jako česká společnost využíváme výhodu rychlého lokálního rozhodování, pravidelně jsme oceňováni světově prestižními tituly za design našich výrobků a několik let po sobě jsme obdrželi cenu Sodexo Zaměstnavatel regionu. Jsme tu s Vámi již přes 140 let. Chcete být jedním z nás?

Trade Marketing Specialist

Mariánské náměstí 159/4, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Náplň práce:

  • Vlastnictví a exekuce BTL aktivit dle marketingového plánu
  • ,,Cross kanálové zaměření“ (Moderní a Tradiční trh a HoReCa)
  • Strategicko-exekuční řízení projektů napříč společností
  • Vývoj promočních materiálů (POSM) cílených na nakupující, spotřebitele i provozovatele
  • Úzká spolupráce s týmem marketingu, obchodním a nákupním oddělením
  • Komunikace s externími agenturami
  • Řízení vybraných inovačních projektů v cross-funkčních týmech (Obchod, TMKT, Finance, Nákup…)
  • Aktivní účast a prezentace na poradách komerčních týmů, kontrola exekuce v trhu
  • Sdílení know-how a spolupráce na mezinárodních projektech z pozice klíčové země skupiny KMV

Jste to vy?

  • Máte vysokoškolské vzdělání (marketing nebo ekonomie)
  • Máte praxi v FMCG segmentu a v trade marketingu alespoň 2 roky
  • Máte smysl pro detail a řízení projektu od A-Z
  • Máte schopnost identifikovat příležitosti a prioritizovat projekty
  • Máte schopnost řídit svěřený rozpočet
  • Orientujete se v BTL komunikaci
  • Máte zkušenost s prezentacemi (i v anglickém jazyce, ve kterém se bezproblémově domluvíte)
  • Jste proaktivní, umíte pracovat samostatně a hledat způsoby řešení zadání
  • Jste komunikativní osobnost a týmový hráč

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní renomované společnosti, která je jedničkou na trhu nealko nápojů
  • Inovační prostředí nabízející velký prostor pro seberealizaci
  • 5 týdnů dovolené; pitný režim na pracovišti
  • Mobilní telefon, notebook, stravenky, příspěvek na Multisport kartu

Kontakt

MATTONI - KMV, a. s.
Kristina Sarisová
Telefon: +420 725 552 488