Jako česká společnost využíváme výhodu rychlého lokálního rozhodování, pravidelně jsme oceňováni světově prestižními tituly za design našich výrobků a několik let po sobě jsme obdrželi cenu Sodexo Zaměstnavatel regionu. Jsme tu s Vámi již přes 140 let. Chcete být jedním z nás?

Project Leader - PET

Mariánské náměstí 159/4, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Náplň práce:

  • Koncepčně navrhnout a detailně rozpracovat projekt dalšího využití plastových lahví.
  • Tzn. navrhnout, jak by mohl takový projekt vypadat, naplánovat jednotlivé kroky k jeho spuštění, propočítat, kolik to bude stát, jaké náležitosti k tomu budou třeba a nakonec se postarat o samotnou realizaci.
  • Vše ve spolupráci s interními zdroji v rámci KMV a v návaznosti na externí zdroje inspirace.

Koho hledáme:

  • Zkušeného projektového manažera se znalostí odpadového hospodářství.
  • Někoho, komu není lhostejné životní prostředí, chce se reálně podílet na jeho ochraně a může věnovat přibližně 20 hodin týdně tomuto projektu.
  • Studenta/studentku 4. nebo 5. ročníku technologického či chemického oboru (ideálně VŠCHT).
  • Studenta/ studentku postgraduálního studia technologického či chemického oboru.
  • Člověka s drivem a ekonomickým nastavením mysli, který dokáže finančně navrhnout daný projekt, který přichází s nápady, nebojí se za ně postavit a realizovat je.
  • Člověka, který již má zkušenost s projektovým řízením.
  • „Otevřenou hlavu“, která nám pomůže tento inovativní projekt rozjet.

Nabízíme:

  • Možnost vymyslet a zrealizovat výjimečný projekt.
  • Přímo se podílet na ochraně životního prostředí.
  • Možnost aplikovat vědomosti nabité při studiu.
  • Získat zkušenost v rámci mezinárodní FMCG společnosti.

Kontakt

MATTONI - KMV, a. s.
Kristina Sarisová
Telefon: +420 725 552 488