Kariéra

Mattoni 1873 jsou největším výrobcem minerálních a pramenitých vod ve střední Evropě. Jsme česká společnost v rodinném italském vlastnictví – unikátně tak kombinujeme postavení leadera trhu a specifický nádech rodinné firmy.

Z České republiky řídíme i zahraniční společnosti v Rakousku a Maďarsku. V Bulharsku patříme k předním výrobcům a exkluzivním distributorům nealkoholických nápojů firmy PepsiCo. Začátkem listopadu nám antimonopolní úřady povolily získat licenci a převzít aktiva společnosti PepsiCo v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Vedle tradiční minerální vody Mattoni vyrábíme pramenitou vodu Aquila a minerální vody Magnesia, Poděbradka, Dobrá voda, Hanácká kyselka a další licenční značky. Dále do našeho portfolia přibyly nové značky jako Pepsi, Mirinda, 7up, Toma, Lipton, Rockstar, Gatorade a Mountain Dew aj. a nově také snacky Lay´s nebo Cheetos.

Mattoni Magnesia Granini Dr Pepper Fruttimo - Aquila Aquila Yo Schweppes Dobrá voda Poděbradka Mlýnský pramen Hanácká kyselka Veritea Pepsi Lay's Mirinda 7 Up Lipton Mountain Dew Cheetos Toma Rockstar Gatorade

Více než 2000 zaměstnanců z celé střední Evropy, se podílí na vytváření stále něčeho nového a inspirativního. Zlepšujeme chuť výrobků, zvyšujeme jejich kvalitu a inovujeme výrobní technologie a procesy. Nevidíme se pouze jako výrobce vody, ale jako nositele poslání zvyšovat kulturu a kvalitu pití ve všech zemích, kde působíme.

Náš profesionální přístup už byl několikrát ohodnocen v soutěžích Sodexo Zaměstnavatel regionu:

Proč pracovat pro společnost Mattoni 1873?

Firemní hodnoty a filosofie

Jsme dlouhodobě úspěšná a respektovaná rodinná firma, která staví na skvělých značkách. Posláním naší společnosti je zvyšovat kvalitu a kulturu pití a učinit naše výrobky proslulými značkami, které mají mezinárodní hodnotu.

Přinášíme našim spotřebitelům přírodní minerální vodu a zdravé nealkoholické nápoje a zodpovědným způsobem podporujeme zdravý životní styl.

Prostřednictvím talentovaných lidí budujeme silnou organizaci. Působíme v různorodých zemích a kulturách a zároveň věnujeme pozornost i péči lokálním tradicím a zvyklostem.

Stavíme na naší podnikatelské filozofii, máme rádi výzvy, nespokojíme se se současným status quo a určujeme pravidla hry.

Flexibilita a obchodní schopnosti naší organizace nám pomáhají se úspěšně přizpůsobovat rychlým změnám prostředí a prostřednictvím naší kreativity a inovacím reagujeme na neustále se vyvíjející potřeby a očekávání zákazníků a spotřebitelů

Vždy chceme být nejlepší ve všem co děláme. Naší odměnou je zisk.

Naše pracoviště a výrobní závody

Prohlédněte si místa, kde pracujeme:

Centrála Praha

Centrála Praha

Umístění v centru města nabízí výbornou dostupnost veřejné hromadné dopravy.

Fotogalerie zde

Výrobní závod Praha

Výrobní závod Praha

Výrobní závod se nachází v Praze ve Vysočanech.

Fotogalerie zde

Výrobní závod Kyselka

Výrobní závod Kyselka

Výrobní závod je zasazen do malebného údolí řeky Ohře nedaleko Karlových Varů.

Fotogalerie zde

Výrobní závod Mnichov

Výrobní závod Mnichov

Výrobní závod u Mariánských Lázní je v těsné blízkosti Slavkovského lesa.

Fotogalerie zde

Výrobní závod Poděbrady

Výrobní závod Poděbrady

Výrobní závod sousedí s lázeňským městem Poděbrady.

Fotogalerie zde

Výrobní závod Dobrá voda

Výrobní závod Dobrá voda

Výrobní závod leží v Byňově v krásných Novohradských Horách.

Video zde

Výrobní závod Hanácká kyselka

Výrobní závod Hanácká kyselka

Výrobní závod se nachází v náruči úrodné Moravy v Horní Moštěnici.

Fotogalerie zde

Příběhy zaměstnanců

Práce je hlavně o lidech. Přečtěte si nebo si poslechněte příběhy našich kolegů, co řekli o práci v Mattoni 1873.

Spolupráce se studenty

Jedním z našich dlouhodobých cílů je vytvářet příležitosti pro spolupráci se středními i vysokými školami. Studenti mohou již během studia získat cennou praxi. Ti šikovní se pak stávají našimi kolegy.

Podívejte se, co všechno studentům nabízíme: