Naším posláním je zvyšovat kvalitu nápojů a kulturu pití u nás i ve světě. Jsme jednička na trhu nealkoholických nápojů ve střední Evropě. Pečujeme o zdravý pitný režim našich zákazníků a umožňujeme jim vybrat si ze širokého sortimentu výrobků.

Naše značky - např. Mattoni, Magnesia, Aquila, Poděbradka, Dobrá voda a Hanácká kyselka, pocházejí z nejkvalitnějších přírodních zdrojů. Pečlivě si vybíráme licenční značky (Granini, Yo, Schweppes) do našeho portfolia, abychom kvalitou a chutí uspokojili všechny náročné spotřebitele.
Nově do našeho portfolia přibyly i značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Evervess, Lipton Ice Tea, Gatorade, Toma a bramborové chipsy Lay´s a Cheetos.

Vyrábíme vysoce kvalitní produkty díky kombinaci výkonného, moderního systému výroby a vyškolených odborníkůz výroby, prodeje, distribuce nebo marketingu.
Jako česká společnost využíváme výhodu rychlého lokálního rozhodování, pravidelně jsme oceňováni světově prestižními tituly za design našich výrobků.

Jsme Karlovarské minerální vody. Jsme tu s vámi již více než 140 let. Chcete se stát jedním z nás?

Elektrikář - vedoucí směny

Nymburská 239, 290 01  Poděbrady-Velké Zboží, Česká republika

Náplň práce:

  • Provádění údržby a oprav elektrických částí výrobního i nevýrobního zařízení firmy
  • Organizace práce a dohled nad plněním pracovních úkolů na výrobní lince
  • Zabezpečení plnění nařízení od mistrů a dalších vedoucích pracovníků
  • Provádění výstupní a mezioperační kontroly

Požadavky:

  • Vyučení v oboru elektrotechnika nebo v příbuzném oboru
  • Znalost elektroinstalací strojů a mechanických součástí strojů
  • Znalost čtení elektrotechnické a strojírenské dokumentace
  • Dobrá znalost práce s PC,MS Office a s technicky zaměřenými programy
  • Schopnost lokalizace závady na strojním zařízení
  • Zkoušky dle vyhl. 50/78 Sb min § 6
  • Manuální zručnost, chuť a schopnost učit se nové věci, dobrá komunikace

Nabízíme:

  • Možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti v Poděbradech
  • Velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
  • Zajímavé a motivační platové ohodnocení
  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, výhodné závodní stravování, karta Multisport, bezúročné půjčky, zvýhodněné mobilní tarify pro rodinu, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní přip., sport, kultura, dovolená apod.))
  • Nástup možný dle dohody, lze i IHNED

Kontakt

MATTONI - KMV, a. s.
Petra Heinzová
Back to vacant jobs