Naším posláním je zvyšovat kvalitu nápojů a kulturu pití u nás i ve světě. Jsme jednička na trhu nealkoholických nápojů ve střední Evropě. Pečujeme o zdravý pitný režim našich zákazníků a umožňujeme jim vybrat si ze širokého sortimentu výrobků.

Naše značky - např. Mattoni, Magnesia, Aquila, Poděbradka, Dobrá voda a Hanácká kyselka, pocházejí z nejkvalitnějších přírodních zdrojů. Pečlivě si vybíráme licenční značky (Granini, Yo, Schweppes) do našeho portfolia, abychom kvalitou a chutí uspokojili všechny náročné spotřebitele.
Nově do našeho portfolia přibyly i značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Evervess, Lipton Ice Tea, Gatorade, Toma a bramborové chipsy Lay´s a Cheetos.

Vyrábíme vysoce kvalitní produkty díky kombinaci výkonného, moderního systému výroby a vyškolených odborníkůz výroby, prodeje, distribuce nebo marketingu.
Jako česká společnost využíváme výhodu rychlého lokálního rozhodování, pravidelně jsme oceňováni světově prestižními tituly za design našich výrobků.

Jsme Karlovarské minerální vody. Jsme tu s vámi již více než 140 let. Chcete se stát jedním z nás?

ICT Administrátor

44, 362 72  Kyselka-Kyselka, Česká republika

Náplň práce:

  • podpora uživatelů podnikových systémů
  • správa WAN infrastruktury
  • pokročilá správa VMware ESXi (vSphere)
  • pokročilá správa serverů WIN20xx
  • správa databáze MS SQL
  • pokročilá správa MS EXCHANGE

Od kandidáta očekáváme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • praxi v práci poskytování podpory uživatelů
  • výbornou znalost OS WIN20xx server
  • základní znalost DB MS SQL
  • dobrou znalost MS EXCHANGE server
  • výbornou znalost VMware ESXi (vSphere)
  • znalost anglického jazyka (zejména IT terminologie)
  • analytické schopnosti a schopnost samostatného řešení problémů
  • dobré komunikační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení, svědomitost, loajálnost
  • flexibilitu (cestování v rámci společností ve skupině)

Nabízíme:

  • Práci ve významné skupině společností
  • Projektovou a dynamickou práci s moderními technologiemi
  • Mladý tým spolupracovníků
  • 5 týdnů dovolené, Benefit Plus - Cafeterie, zvýhodněné mobilní tarify, bezúročná půjčka, Multisport karta, dobré platové ohodnocení aj.
  • PP na dobu neurčitou

Kontakt

MATTONI - KMV, a. s.
Petra Heinzová
Back to vacant jobs