Naším posláním je zvyšovat kvalitu nápojů a kulturu pití u nás i ve světě. Jsme jednička na trhu nealkoholických nápojů ve střední Evropě. Pečujeme o zdravý pitný režim našich zákazníků a umožňujeme jim vybrat si ze širokého sortimentu výrobků. Naše značky - např. Mattoni, Magnesia, Aquila, Poděbradka, Dobrá voda a Hanácká kyselka, pocházejí z nejkvalitnějších přírodních zdrojů. Pečlivě si vybíráme licenční značky (Granini, Yo, Schweppes) do našeho portfolia, abychom kvalitou a chutí uspokojili všechny náročné spotřebitele.

Nově do našeho portfolia přibyly i značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Evervess, Lipton Ice Tea, Gatorade, Toma a bramborové chipsy Lay´s a křupky Cheetos.

Vyrábíme vysoce kvalitní produkty díky kombinaci výkonného, moderního systému výroby a vyškolených odborníkůz výroby, prodeje, distribuce nebo marketingu.

Jako česká společnost využíváme výhodu rychlého lokálního rozhodování, pravidelně jsme oceňováni světově prestižními tituly za design našich výrobků.

Jsme Karlovarské minerální vody. Jsme tu s vámi již více než 140 let.

Chcete se stát jedním z nás?

Práce u nás znamená být součástí dlouhodobě úspěšné a respektované rodinné firmy vybudované na skvělých značkách, které přináší do života osvěžení, uplatnění v nezávislé společnosti, která je založená na podnikatelské filozofii, být součástí týmu postaveného na různorodosti, důvěře, respektu a lokálním přístupu.

Servisní technik – Praha

kraj Hlavní město Praha

Co vás čeká:

  • Zabezpečení servisu, instalací, deinstalací a sanitací zařízení Postmix, lednic a nápojových automatů u zákazníků ve svěřeném regionu (Praha+Střední Čechy) + administrativa s tím spojená
  • Aktivní spolupráce se zákaznickým servisem společnosti a příjem jejich požadavků
  • Odpovědnost za náhradní díly a nářadí uložené v servisním automobilu
  • Zabezpečení servisu u zákazníků ( jednou za 5 týdnů pohotovost v pracovních dnech do 22hod + víkend)
  • Pravidelná komunikace a reporting nadřízenému

Co potřebujete:

  • Zkušenost se servisováním chladících zařízení
  • Úplné střední vzdělání, nejlépe v oboru chladírenský technik nebo elektro, požadujeme platnou vyhlášku č.50/78 Sb. § 6 a osvědčení E4A (výhodou)
  • Komunikační a koordinační schopnosti (při jednání se zákazníky)
  • Spolehlivost, samostatnost, týmovost
  • Aktivní ŘP sk.B
  • Ochota a připravenost cestovat (vůz pro služební účely parkujete doma)

Získáte:

  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou u stabilní a úspěšné společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Možnost osobního rozvoje (školení, týmové akce)
  • Příspěvek na úrazové a životní pojištění
  • Příspěvek na stravování (stravenky)
  • Dovolená navíc (25dní)
  • Mobilní telefon
  • Společenské akce pro zaměstnance
  • Datum nástupu dohodou
  • Příspěvek do Cafetérie (6000,-Kč/rok)
  • Výhodný mobilní/datový tarif i pro rodinné příslušníky

Kontakt

MATTONI - KMV, a. s./PEPSICO CZ s.r.o.
Gabriela Babincová
Back to vacant jobs