Naším posláním je zvyšovat kvalitu nápojů a kulturu pití u nás i ve světě. Jsme jednička na trhu nealkoholických nápojů ve střední Evropě. Pečujeme o zdravý pitný režim našich zákazníků a umožňujeme jim vybrat si ze širokého sortimentu výrobků. Naše značky - např. Mattoni, Magnesia, Aquila, Poděbradka, Dobrá voda a Hanácká kyselka, pocházejí z nejkvalitnějších přírodních zdrojů. Pečlivě si vybíráme licenční značky (Granini, Yo, Schweppes) do našeho portfolia, abychom kvalitou a chutí uspokojili všechny náročné spotřebitele.

Nově do našeho portfolia přibyly i značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Evervess, Lipton Ice Tea, Gatorade, Toma a bramborové chipsy Lay´s a křupky Cheetos.

Vyrábíme vysoce kvalitní produkty díky kombinaci výkonného, moderního systému výroby a vyškolených odborníkůz výroby, prodeje, distribuce nebo marketingu.

Jako česká společnost využíváme výhodu rychlého lokálního rozhodování, pravidelně jsme oceňováni světově prestižními tituly za design našich výrobků.

Jsme Karlovarské minerální vody. Jsme tu s vámi již více než 140 let.

Chcete se stát jedním z nás?

Práce u nás znamená být součástí dlouhodobě úspěšné a respektované rodinné firmy vybudované na skvělých značkách, které přináší do života osvěžení, uplatnění v nezávislé společnosti, která je založená na podnikatelské filozofii, být součástí týmu postaveného na různorodosti, důvěře, respektu a lokálním přístupu.

Technik údržby – mechanik strojní - údržbář

Kolbenova 510/50, 190 00  Praha-Vysočany, Česká republika

Technik údržby je součástí týmu, který zajišťuje provozní a údržbové činnosti a bezpečný provoz výrobních zařízení a vybavení.

Práce u nás znamená být součástí dlouhodobě úspěšné a respektované rodinné firmy vybudované na skvělých značkách, které přináší do života osvěžení, uplatnění v nezávislé společnosti, která je založená na podnikatelské filozofii, být součástí týmu postaveného na různorodosti, důvěře, respektu a lokálním přístupu

Co budete dělat:

  • Zajišťovat údržbu a provozní činnosti související s technickým zařízením, např. plyn, stlačený vzduch, kotelny
  • Evidovat auditorské reporty týkající se technického vybavení
  • Zajišťovat bezporuchový chod výrobních linek, sirupárny, kompresorů
  • Provádět preventivní údržby a opravy mechanických částí výrobních a nevýrobních zařízení
  • Spolupracovat s externími společnostmi a ostatními odděleními v rámci závodu, zejména s výrobními mistry
  • Dodržovat postupy dle ISO 14001 a FSSC 22000 (především požadavky správné výrobní a hygienické praxe, HACCP a pravidel pro třídění odpadů na pracovišti)
  • Podílet se na vytváření bezpečného a zdraví neohrožujícího pracovního prostředí, ochraně životního prostředí a protipožární ochraně

Koho hledáme:

  • ukončené SOU - strojní obor
  • spolehlivost, pracovitost
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook)
  • dobrou fyzickou kondici, manuální zručnost
  • ochotu pracovat na směny (3 směnný, do budoucna 4 směnný režim)

Nabízíme:

  • Příspěvek na stravování (firemní kantýna) - obědy za 35 Kč
  • 1 týden dovolené navíc = 25 dnů dovolené celkem
  • Benefity formou Cafeterie (6000,-/rok)
  • Příplatky za práci v noci a o víkendech, bonusy
  • Nákup výrobků za zvýhodněnou cenu
  • Životní a úrazové pojištění
  • Výhodný zaměstnanecký program pro volání a internet
  • Odborná školení
  • Neomezený pitný režim na pracovišti
  • Dotovaná karta Multisport
  • Bezúročné půjčky
  • možnost parkování přímo v areálu společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup možný IHNED

Kontakt

MATTONI - KMV, a. s./PEPSICO CZ s.r.o.
Gabriela Babincová
Back to vacant jobs