Práce u nás znamená stát se součástí dlouhodobě úspěšné a respektované rodinné firmy vybudované na skvělých značkách, které přináší do života osvěžení. Naleznete zde uplatnění v nezávislé společnosti, která je založená na podnikatelské filozofii a budete součástí týmu postaveného na různorodosti, důvěře, respektu a lokálním přístupu.

Naše značky - např. Mattoni, Magnesia, Aquila, Poděbradka, Dobrá voda a Hanácká kyselka, pocházejí z nejkvalitnějších přírodních zdrojů. Pečlivě si vybíráme licenční značky (Granini, Yo, Schweppes) do našeho portfolia, abychom kvalitou a chutí uspokojili všechny náročné spotřebitele.
Nově do našeho portfolia přibyly i značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Lipton Ice Tea, Gatorade a bramborové chipsy Lay´s a křupky Cheetos.

Quality Manager

151, 353 01  Mnichov-Mnichov, Česká republika

Jste to Vy?

  • Máte zkušenosti s řízením kvality v potravinářském oboru?
  • Máte přehled a znalosti v oblasti provozní hygieny výroby?
  • Technické myšlení Vám není cizí?

Co budete dělat?

  • Řídit proces kontroly kvality výrobků, surovin a materiálů
  • Zajišťovat rozbory v rámci příslušné legislativy a provádět jejich kontrolu a vyhodnocení
  • Zodpovídat za sanitační postupy na úpravně vody
  • Participovat na tvorbě dokumentace a realizaci systému řízení kvality, budete členem týmu HACCP
  • Vytvářet receptury a nové postupy výroby
  • Zajišťovat způsobilost laboratoře (zkoušky, školení) a jejího vybavení (chemikálie, spotřební materiál, přístrojová technika atp.)
  • Zavádět metrologii v laboratoři, zajišťovat ověření stanovených měřidel
  • Úzce spolupracovat s odděleními napříč společnosti

Klíčové požadavky:

  • VŠ vzdělání (chemie/mikrobiologie)
  • Výborná znalost práce na PC (SAP – výhodou)
  • Znalost zásad HACCP a provozní hygieny výroby
  • Řidičský průkaz "B"
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost BRC, IFS nebo FSSC 22000 výhodou

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní renomované společnosti, která je jedničkou na trhu
  • Stabilní kolektiv zaměstnanců
  • Příspěvek na stravování - stravenky
  • 1 týden dovolené navíc = 25 dnů dovolené celkem
  • Benefity formou Cafeterie (6000,-/rok)
  • Nákup výrobků za zvýhodněnou cenu
  • Životní a úrazové pojištění
  • Neomezený pitný režim na pracovišti
  • Dotovaná karta Multisport
  • Bezúročné půjčky
  • Smlouvu na dobu určitou - 2 roky (s možností prodloužení na dobu neurčitou)
  • Nástup možný 1.3. 2020

Kontakt

MATTONI - KMV, a. s.
Linda Becková
Back to vacant jobs