Naším posláním je přinášet lidem do života osvěžení. Jsme rodinná firma s více než 140letou tradicí, vybudovaná na skvělých značkách, respektu a lokálním přístupu. Staňte se součástí středoevropské jedničky na trhu nealkoholických nápojů.

Naše značky - např. Mattoni, Magnesia, Aquila, Poděbradka, Dobrá voda a Hanácká kyselka, pocházejí z nejkvalitnějších přírodních zdrojů. Pečlivě si vybíráme licenční značky (Granini, Yo, Schweppes) do našeho portfolia, abychom kvalitou a chutí uspokojili všechny náročné spotřebitele.
Nově do našeho portfolia přibyly i značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Lipton Ice Tea, Gatorade a bramborové chipsy Lay´s a křupky Cheetos.

Operátor výrobní linky

Poděbrady

Náplň práce:

  • Obsluha výrobního stroje na moderní výrobní nápojové lince
  • Opravy a údržba mechanických částí stroje
  • Dodržování pracovních postupů v souladu s technickými předpisy a s návody na obsluhu a údržbu zařízení
  • Práce ve dvousměnném provozu (12h směny)

Požadavky:

  • Výuční list technického směru výhodou
  • Manuální a technická zručnost
  • Spolehlivost
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • Pět týdnů dovolené
  • Zvyšování kvalifikace
  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Nákup vlastních výrobků
  • Flexibilní systém Benefit plus - 6000,-/ročně
  • Práci ve stabilním kolektivu

Kontakt

MATTONI - KMV, a. s.
Linda Becková
Back to vacant jobs