Zvyšujeme kvalitu a kulturu pití ve světě. Jsme jednička na trhu v kategorii minerálních a pramenitých vod ve střední Evropě. Pečujeme o zdravý pitný režim našich zákazníků a umožňujeme jim vybrat si ze širokého sortimentu výrobků. Naše značky - např. Mattoni, Magnesia, Aquila, Poděbradka, Dobrá voda a Hanácká kyselka, pocházejí z nejkvalitnějších přírodních zdrojů. Pečlivě si vybíráme licenční značky (Granini, Yo, Schweppes) do našeho portfolia, abychom kvalitou a chutí uspokojili všechny náročné spotřebitele.

Jako česká společnost využíváme výhodu rychlého lokálního rozhodování, pravidelně jsme oceňováni světově prestižními tituly za design našich výrobků. Jsme Karlovarské minerální vody. Jsme tu s vámi již přes 140 let. Chcete být jedním z nás?

Elektrikář, údržbář

Nymburská 239, 290 01  Poděbrady-Velké Zboží, Česká republika

Náplň práce:

  • Provádění údržby a oprav elektrických částí výrobního i nevýrobního zařízení firmy
  • Organizace práce a dohled nad plněním pracovních úkolů na výrobní lince
  • Zabezpečení plnění nařízení od mistrů a dalších vedoucích pracovníků
  • Provádění výstupní a mezioperační kontroly

Požadavky:

  • Vyučení v oboru elektrotechnika nebo v příbuzném oboru
  • Znalost elektroinstalací strojů a mechanických součástí strojů
  • Znalost čtení elektrotechnické a strojírenské dokumentace
  • Dobrá znalost práce s PC,MS Office a s technicky zaměřenými programy
  • Schopnost lokalizace závady na strojním zařízení
  • Zkoušky dle vyhl. 50/78 Sb min § 6
  • Manuální zručnost, chuť a schopnost učit se nové věci, dobrá komunikace

Nabízíme:

  • Možnost pracovat v prostředí úspěšné společnosti v Poděbradech
  • Velmi stabilní práci, plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
  • Zajímavé a motivační platové ohodnocení
  • Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, výhodné závodní stravování, karta Multisport, bezúročné půjčky, zvýhodněné mobilní tarify pro rodinu, 6 000 Kč/rok dle vlastního uvážení (penzijní přip., sport, kultura, dovolená apod.))
  • Nástup možný dle dohody, lze i IHNED

Kontakt

MATTONI - KMV, a. s.
Petra Heinzová