Zvyšujeme kvalitu a kulturu pití ve světě. Jsme jednička na trhu v kategorii minerálních a pramenitých vod ve střední Evropě. Pečujeme o zdravý pitný režim našich zákazníků a umožňujeme jim vybrat si ze širokého sortimentu výrobků. Naše značky - např. Mattoni, Magnesia, Aquila, Poděbradka, Dobrá voda a Hanácká kyselka, pocházejí z nejkvalitnějších přírodních zdrojů. Pečlivě si vybíráme licenční značky (Granini, Yo, Schweppes) do našeho portfolia, abychom kvalitou a chutí uspokojili všechny náročné spotřebitele.

Jako česká společnost využíváme výhodu rychlého lokálního rozhodování, pravidelně jsme oceňováni světově prestižními tituly za design našich výrobků. Jsme Karlovarské minerální vody. Jsme tu s vámi již přes 140 let. Chcete být jedním z nás?

ICT Administrátor

44, 362 72  Kyselka-Kyselka, Česká republika

Náplň práce:

  • podpora uživatelů podnikových systémů
  • správa WAN infrastruktury
  • pokročilá správa VMware ESXi (vSphere)
  • pokročilá správa serverů WIN20xx
  • správa databáze MS SQL
  • pokročilá správa MS EXCHANGE

Od kandidáta očekáváme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • praxi v práci poskytování podpory uživatelů
  • výbornou znalost OS WIN20xx server
  • základní znalost DB MS SQL
  • dobrou znalost MS EXCHANGE server
  • výbornou znalost VMware ESXi (vSphere)
  • znalost anglického jazyka (zejména IT terminologie)
  • analytické schopnosti a schopnost samostatného řešení problémů
  • dobré komunikační schopnosti
  • vysoké pracovní nasazení, svědomitost, loajálnost
  • flexibilitu (cestování v rámci společností ve skupině)

Nabízíme:

  • Práci ve významné skupině společností
  • Projektovou a dynamickou práci s moderními technologiemi
  • Mladý tým spolupracovníků
  • 5 týdnů dovolené, Benefit Plus - Cafeterie, zvýhodněné mobilní tarify, bezúročná půjčka, Multisport karta, dobré platové ohodnocení aj.
  • PP na dobu neurčitou

Kontakt

MATTONI - KMV, a. s.
Petra Heinzová