Zvyšujeme kvalitu a kulturu pití ve světě. Jsme jednička na trhu v kategorii minerálních a pramenitých vod ve střední Evropě. Pečujeme o zdravý pitný režim našich zákazníků a umožňujeme jim vybrat si ze širokého sortimentu výrobků. Naše značky - např. Mattoni, Magnesia, Aquila, Poděbradka, Dobrá voda a Hanácká kyselka, pocházejí z nejkvalitnějších přírodních zdrojů. Pečlivě si vybíráme licenční značky (Granini, Yo, Schweppes) do našeho portfolia, abychom kvalitou a chutí uspokojili všechny náročné spotřebitele.

Jako česká společnost využíváme výhodu rychlého lokálního rozhodování, pravidelně jsme oceňováni světově prestižními tituly za design našich výrobků. Jsme Karlovarské minerální vody. Jsme tu s vámi již přes 140 let. Chcete být jedním z nás?

Asistentka vedení společnosti

Mariánské náměstí 159/4, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Máte chuť být podporou vedení společnosti? Umíte se vypořádat s administrativou i nečekanými úkoly? Rádi/y dáváte věci do pořádku a nacházíte i v chaosu řád? Zvládnete mnoho úkolů v krátké době? Nerozhodí vás změna priorit a umíte si vybudovat důvěru? Chcete využít angličtinu v denní komunikaci? Máte zájem být součástí naší společnosti?

Vaše náplň práce bude:

  • překládání korespondence a tlumočení schůzek z/do anglického jazyka (obvykle s obchodními partnery/zaměstnanci)
  • vedení diáře, sjednávání schůzek a návštěv pro vedení společnosti
  • vyřizování telefonické a e-mailové komunikace, korespondence, atd.
  • organizování pracovních cest (objednávání hotelů, rezervace letenek, půjčování aut, atd.)
  • komunikace s obchodními partnery, dodavateli, zákazníky a zaměstnanci společnosti
  • a další nezbytné administrativní úkony a organizační podporu

Co pro nás bude důležité při výběru:

  • velmi dobrá znalost anglického jazyka - překlady odbornější korespondence a schůzek
  • zkušenost z asistentské pozice (1-2 roky)
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • administrativní a organizační dovednosti
  • odhodlání a schopnost dotahovat věci do konce
  • časová i úkolová flexibilita
  • znalost balíčku MS Office alespoň uživatelsky

Co Vám nabízíme:

  • lukrativní pracovní prostředí v centru Prahy, v blízkosti Staroměstského náměstí
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • firemní benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, zdravý pitný režim na pracovišti, firemní akce, Benefit Plus cafeterie, Multisport karta, bezúročné půjčky aj.)
  • možnost pracovat pro nejvyšší vedení společnosti

Kontakt

MATTONI - KMV, a. s.
Petra Heinzová